Kim ja jestem? Gdzie Ty jesteś?

 

Zrzut ekranu 2014-11-04 o 21.30.03

Hej, nazywam się Kuba, ale w internecie posługuję się nickiem Uknek. Miło mi powitać Cię na moim długo planowanym blogu – będą się tu pojawiać głównie recenzje filmów różnej maści (będą zarówno stare jak i nowe). Ponadto planuje tu relacjonować (też prawdopodobnie w formie recenzji) moje przygody z komiksami, czasem pojawi się też coś o książkach, czy muzyce. Czyli temat jest dość ogólny – popkultura!

Moją specjalizacją są jednak japońskie filmy o potworach, co może brzmieć trochę niszowo. Jednak z tego mojego dziecięcego zamiłowania do Godzilli narodził się pomysł założenia kanału na YouTube. Zdziwiony małą ilością informacji którą, pomimo swej popularności, dostarcza program Jamesa Rofle Godzillathon postanowiłem coś z tym zrobić. Tak powstał Godzillazine, czyli program, w którym zamierzam zrecenzować wszystkie filmy z Godzillą, co nie jest takie proste, gdyż powstało ich z 30. Z czasem, gdy mój kunszt się poprawiał, próbowałem sił w mówieniu o innych produkcjach, głównie tych, do których mam pewien sentyment lub wzbudziły we mnie szczególnie dużą reakcję emocjonalną w kinie. Inspirowałem się przy tym w wielkiej mierze filmikami Ichaboda i Uncle Mroowy, choć nie zabrakło w tym Nostalgia Critica i oczywiście AVGN.

Stworzenie bloga było rzeczą raczej impulsywną. Z czasem zacząłem orientować się, że o wielu rzeczach piszę lub mam ochotę napisać, jednocześnie wcale nie chce tworzyć z tego filmików. Postanowiłem więc, że wszystko to zbiorę i gdzieś opublikuje – stworzenie bloga było idealnym pomysłem. Długość tekstu zależeć będzie od różnych czynników, gdyż tematyka będzie szersza niż „jutubowa”, a pojawiać się będą dość sporadycznie, raczej kiedy najdzie mnie ochota. Planuje też eksperymenty, gdyż pisanie tekstów na stronę jest o wiele luźniejszą formą. Na pewno możecie liczyć na częstsze recenzje filmów kinowych – o ile, oczywiście, coś mnie w tym czasie wystarczająco zainteresuje.

Nie przedłużajmy jednak. Cieszę się, że trafiłeś na stronę, mam nadzieję, że teksty Ci się spodobają, skłonią do rozmowy i podzielenia się własną opinią, a przede wszystkim miło by było, gdybyś został na dłużej. Serdecznie zapraszam :).

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s